Hakkımızda

 

Ametist Seramik olarak Kütahya Merkez'de hizmet vermekte olup tasarım çini hediyelik,kahve fincanı, porselen hediye,meşhur çini hediyelikleri, çini kişiye özel hediyelik ürünler, çini çerçeve,çini hediyelik,çini isme özel hediye,çini imalatı ve seramik imalatı gibi hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

 

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

 

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

 

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Kütahya Çinicilik

Yüzeylerde kaplama olarak kullanılan bir tür killi topraktan yapılan ve fırınd

Çini Sanatı ile Yapılan Ürünler

Çini sanatı ile yapılan kullanıma yönelik ve hediyelik çini ür&u

Seramik Hediyelik Eşya Ürünlerimiz

Seramik hediyelik eşyalar günümüzde birçok yerde kullanılan ü

Kütahya Seramik İmalatı

Seramik; birbirine kimyasal olarak iyonik ve/veya kovalent bağlı metalik malzemelerin, m

Yorumlar